Часови средње школе Лоренса

8:00-2:50

 

 

Телефон

Фиксни (978) 975-2750

Регистрација (978) 946-0702

Факс (978) 722-8500

адреса

70-71 Н Парисх Роад

Лоренс, МА 01843

фацебоок: Лавренце.ЛХС.Ланцер

инстаграм: Лавренцеланцерсбб

Сајт: ввв.лавренцехс.орг

ИоуТубе: Лоренс Хигх Сцхоол