Orodja za dostopnost
Obrnite barve
Monochrome
Temen kontrast
Svetlobni kontrast
Nizka nasičenost
Visoka nasičenost
Označite povezave
Označite naslove
Bralnik zaslona
Način branja
Skaliranje vsebine
100
%
Velikost pisave
100
%
Višina vrstice
100
%
Razmik med črkami
100
%
Preskoči na navigacijo
Preskoči na iskanje
Preskoči na stranski meni
Preskoči na vsebino
Preskoči na zemljevid spletnega mesta
Glavni meni
Domov
O meni
Okraj
Koledarji
Načrt nastanitve okrožnega kurikuluma
Lawrence Alliance for Education
Projekt gradnje šole Leahy
Novice
Projekt gradnje šole Oliver
Načrti delovanja
Podatki o uspešnosti
Pravilniki
Šolski odbor
Nadzornik
Iskanje nadzornika
Načrt preobrata
Prihajajoči dogodki
Oddelki
Ocena
Urad za sodelovanje študentov, družine in skupnosti
Učni načrt in navodila
Upravljanje objektov
finance
Človeški viri
Informacijski sistem in tehnologija
mediji
Večjezični učenci
Prehrambene storitve
Urad za pomoč študentom
Varnost v šoli
Prevozne storitve
Vizualne in uprizoritvene umetnosti
Družine
Koledarji
Pametni študenti
Svetih
Svetovalni svet staršev za učeče se angleščino (ELPAC)
Svetovalni svet staršev za posebno izobraževanje (SEPAC)
Svet Tu Voz (Tvoj glas).
Urad za sodelovanje študentov, družine in skupnosti
Študenti Google Apps
Pogoji za maturo
Meni za kosilo
Študenti Office 365 Apps
Powerschool za starše
Powerschool za študente
Zahtevajte študentske evidence / prepis
Pravilnik o vremenskih zamudah in predčasnih odpustitvah
Šole
Center za izobraževanje odraslih
Osnovna šola Arlington (PK-4)
Arlington Middle (5-8)
Šola Breen (PK-K)
Šola Bruce (3-8)
Frost Elementary (K-4)
Srednja šola Frost (5-8)
Guilmette Elementary (1-4)
Guilmette Middle (5-8)
Šola Hennessey (PK-2)
Srednješolski učni center (9-12)
Lawlor School (K)
Družinska javna akademija Lawrence (PK-K)
Kampus srednje šole Lawrence (9-12)
Akademija Abbott Lawrence (9-12)
Nižja šola (9-10)
Višja šola (11-12)
Akademija Unidos (9-12)
Šola Leahy (1-5)
Leonard srednji (6-8)
Osnovna šola Oliver (1–5)
Oliver Middle (6-8)
Parthum Elementary (K-4)
Parthum Middle (5-8)
Akademija RISE (6-12)
Šola Rollins (PK-K)
Šola za izjemne študije (1-12)
Šola za izjemne študije pri Bruce Annex (PK-9)
Osnovna šola South Lawrence East (1–5)
Akademija Spark (6-8)
Šola Tarbox (1-5)
Šola Wetherbee (K-8)
Zaposleni
Aplikacija Acceleration Academies
Pametno osebje
Priročnik za zaposlene
Samopostrežna služba
Navodila za samopostrežno prijavo zaposlenih
Objava delovnega mesta za izredne obveznosti
Frontline eSPED
Frontline Health
Google Apps
Google Drive za izobraževanje
Microsoftove ekipe
Osebje za aplikacije Microsoft Office 365
Powerschool za učitelje
Powerschool za skrbnike
Prijava v TeachPoint
Dobrodošli
Zoom Prijava
Zaposlitev
Objave za polni delovni čas
Zakaj Teach in Lawrence?
Poklicne poti
RETELL Obveznosti
Pot do licence za vzgojitelje
Pot do licence skrbnikov
Poučevanje v Lawrence Pathways
Pomoč pri šolnini
Vpisati
Iskalnik
Iskalnik
Okraj
Koledarji
Načrt nastanitve okrožnega kurikuluma
Lawrence Alliance for Education
Projekt gradnje šole Leahy
Novice
Projekt gradnje šole Oliver
Načrti delovanja
Podatki o uspešnosti
Pravilniki
Šolski odbor
Nadzornik
Načrt preobrata
Iskanje nadzornika
Prihajajoči dogodki
Tukaj ste:
Domov
O meni
Okraj
Šolski odbor
Zapisnik šolske komisije
01 Zapisnik sestanka vodstva organizacije
10-23-19 Zapisnik seje šolskega odbora
04-24-19 Zapisnik seje šolskega odbora
02 Zapisnik seje šolskega odbora
03 Zapisnik seje šolskega odbora
02 Zapisnik seje šolskega odbora
01 Zapisnik sestanka vodstva organizacije
Zadnja sprememba: 03 januar 2024
Zadetki: 21
Zapisnik šolske komisije
Člani sveta šolskega odbora
Člani odbora
Predsednik šolske komisije član
Župan Brian A. DePeña
Član šolskega odbora okrožje A
Myra Ortiz
Član šolskega odbora okrožje B
Santiago Reyes-Cruz
Član šolskega odbora okrožje C
Lenin Roa
Član šolskega odbora okrožje D
Saundra Edwards
Član šolskega odbora District E
Patricia M. Mariano
Član šolskega odbora okrožje F
Jonathan Guzman
Centralni urad
Center za družinske vire